Yeni Volkswagen Jetta Motor Detayları

orhan gürbüz | 27 Mart 2017 | Genel | 2 yorum

Göz alıcı tasarımını koruyan yenilenen modeliyle Volkswagen Jetta markasında birçok multimedya özelliği üst düzey bir sunumla verilmiş.

Elektronik konfor yönünden de iyileştirmeye giden 2017 model Volkswagen Jetta, kör nokta uyarı sitemi ve kör nokta uyarı sitemi gibi sistemler ile donatıldı. Dizayn ile teknolojiyi birleştiren Volkswagen Jetta dikkat çeken araçlardan biri olarak farkını yansıtmaktadır. Motor konusunda kendine güvenen Volkswagen Jetta arcı 100 KM hıza 10,7 sn arasında ulaşabilmekte, Benzinli yakıt tüketimi ve 1197 cc motor gücüne sahiptir. Detaylı bilgiler için Volkswagen bayilerine gidebilirsiniz.

 


2017 model jetta fiyatları, 2017 model jetta tanıtım videosu, 2017 model jetta tanıtımı, 2017 model Jetta trendline başlangıç fiyatları, Volkswagen jetta teknik özellikleri, volkswagen jetta yakkıtları, VW jetta resimleri, yeni jetta, yeni jetta resimleri, yeni jetta vergi levhaları, yeni jetta yıllık vergileri, yeni kas jetta yakıtları, yeni kasa jeta, yeni kasa jetta, yeni kasa jetta resimleri, Yeni kasa jetta yakıt tüketimi, yeni kasa jetta yakıtları, yeni kasa volkswagen jetta fiyatları, yeni kasa volkswasgen, yeni model arabalar, yeni model jetta,

Coprtying tüm hakları saklıdır.