Yeni Volkswagen Jetta 1.2 TSI Comfortline DSG 2017 Yakıt Tüketimi

orhan gürbüz | 16 Haziran 2017 | Genel | 2 yorum

Tasarımı ve donanımı ile ilk görüşte herkesi kendine kaptıran Volkswagen Jetta aracımız bayilerde renk renk sizleri beklemektedir. Donanımı ile herkesin kendine çeken Volkswagen Jetta aracımız sizleri uygun fiyatlarla beklemektedir.

İç tasarımında yeni direksiyon simidi ve bilgi eğlence ekranı yenilenerek daha da çekici olmuştur. Dış tasarımında ise yeni farlar ve yeni tamponlar ile çekiciliği sırı olmuştur. Yakıt tüketimi konusunda Volkswagen Jetta aracımız ortalama 100 km’de 5,0 litre yakıt tüketmektedir. Detaylı bilgiler ve test sürüşleri için Volkswagen Jetta bayilerine gidebilirsiniz.


2017 model jetta fiyatları, 2017 model jetta tanıtım videosu, 2017 model jetta tanıtımı, 2017 model Jetta trendline başlangıç fiyatları, 2017 model jetta yakıt tüketim, 2017 model Volkswagen jetta, benzinli otomatik jetta yakıtları, dsg şanzıman, jetta başlangıç fiyatları, jetta fiyatları, jetta haberleri, jetta resimleri, jetta yakıt tükerimi, otomatik vites jetta yakıtları, otomatik vites yakıtları, sıfır jetta fiyatları, volkswagen haberleri, volkswagen jetta, Volkswagen jetta teknik özellikleri, volkswagen jetta yakkıtları,

Coprtying tüm hakları saklıdır.