Volkswagen Jetta 2017 Yeni Güvenlik Donanımı

orhan gürbüz | 20 Haziran 2017 | Genel | 2 yorum

Güvenlik donanımlarının yenilenmesi ile herkesi sevdiren Volkswagen Jetta aracımız bayilerde renk renk beklemektedir. Donanımı ve tasarımı acısında çok sevilen bir araçtır.

İç ve dış tasarımı konusunda çok beğenilen donanımlarla gelen bu aracımız sizleri uygun fiyatlarla beklemektedir. Güvenlik donanımlarında ise aracımız; (sürücü, yan/perde, yolcu ve diz hava yastıkları,) Lastik basınç ölçer vb. donanımları ile satışa sunulmaktadır. Detaylı bilgiler için Volkswagen Jetta bayilerine gidebilirsiniz.


2017 model jetta fiyatları, 2017 model jetta tanıtım videosu, 2017 model jetta tanıtımı, 2017 model Jetta trendline başlangıç fiyatları, 2017 model jetta yakıt tüketim, 2017 model Volkswagen jetta, benzinli otomatik jetta yakıtları, dsg şanzıman, jeta vergileri, jetta başlangıç fiyatları, jetta resimleri, otomatik vites jetta yakıtları, otomatik vites yakıtları, volkswagen haberleri, Volkswagen jetta teknik özellikleri, volkswagen jetta yakkıtları, VW, VW jetta resimleri, yeni jetta vergi levhaları, yeni jetta yıllık vergileri, yeni jettalar, yeni kasa jetaa, yeni kasa jetta resimleri, yeni kasa jetta yakıtları, yeni kasa Volkswagen jetta, yeni kasa volkswagen jetta fiyatları, yeni kasa volkswasgen, yeni model arabalar,

Coprtying tüm hakları saklıdır.